Kresťanská "láska" v praxi. Boris Kollár je promiskuitný človek a pokrytec

Autor: Juraj Paškuliak | 16.9.2020 o 9:00 | Karma článku: 11,02 | Prečítané:  16265x

V bratislavskej Karlovej vsi je cirkevná škola. V jednej z budov tej školy bol byt. Býval v ňom ujo. Škola sa tohto uja potrebovala zbaviť, lebo z jeho bytu chceli urobiť čajovňu.

Bol tu však jeden problém. Škola s ním mala vadnú zmluvu o prenájme bytu. Nemohli ho len tak vyhodiť. Mohol odísť len keď sám chcel. A on nechcel. Aby ho donútili odísť, tak mu robili zle. Miestnosť ktorú susedila s jeho bytom dali do prenájmu. Chodili do nej cvičiť bubeníci z celej Bratislavy a trieskali od rána do večera.

Viem že to tak bolo, lebo sme mali z druhej strany toho bytu prenajatý priestor pre firmu (dali nás tam asi preto lebo verili že budeme tiež robiť hluk) a jeden človek z vedenia školy nám o tejto veci porozprával. Vždy keď počujem tzv. kresťanov hovoriť o "kresťanských" hodnotách, tak si spomeniem na toto a poviem si že to je tá kresťanská "láska" v praxi. 

Takí ľudia ako z tejto školy sú pokrytci. Na jednej strane sa hrajú na to že sú "dobrými" ľuďmi, na druhej strane dokážu neuveriteľne chladnokrvne ubližovať. Habadej takýchto pokrytcov máme aj v politike. Jedným z nich je predseda parlamentu Boris Kollár.

Ten sa tvári ako obhajca konzervatívnych hodnôt a pritom má jedenásť detí s desiatimi ženami. (Plus určite je mnoho žien, prostitútiek, s ktorými deti nemá, ale mal s nimi niekedy sex.) Dávam si otázku, či je normálne mať pomer s toľkými ženami. Myslím si že nie. Človek ktorý má takéto vzťahy je promiskuitný a promiskuita nie je niečo čím by sa mal vyznačovať normálny zdravý muž. Promiskuitu vnímam ako niečo choré a promiskuitného človeka ktorý sa tvári ako ochranca konzervatívnych hodnôt, ako pokrytca. 

Boris Kollár je tiež známy svojim odporom voči homosexuálom. Nedávno som sa dozvedel že komunikoval (dohadoval si sex) s transgenderovou modelkou. Takže na jednej strane chcel mať sex s ženou ktorá sa narodila ako muž, na druhej strane neznáša homosexuálov. To mi pripadá ako pokrytecké.

A čerešničkou na torte je spôsob akým sa so ženami rozpráva. Napríklad unikla komunikácia s tou transgenderovou modelkou a to čo jej Boris Kollár písal, bolo veľmi hrubé a vulgárne. Podobne vulgárna bola aj jeho komunikácia s narkomankou zo zariadenia Čistý deň. Mne to príde ako odporné, že takýto človek sa dostal do vrcholovej politiky. Tiež nechápem že sa stal obľúbencom Matoviča. 

Som znechutený z toho akú máme vládu, akí ľudia v nej sú. A nevidím nejaké svetlo na konci tunela, neverím že v blízkej dobe sa to zmení k lepšiemu. Keď tu vládol Smer, myslel som si že horšie to už byť nemôže a beda, ono to horšie je. Najviac sa bojím aby sme po najbližších voľbách neklesli ešte hlbšie.
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Žilinská nemocnica varuje pred režimom vojnovej medicíny

Bojnická nemocnica už nevie vyčleniť ďalšie lôžka pre pacientov s Covidom

Dobré ráno

Dobré ráno: V Poľsku sú ľudia už týždeň v uliciach, zúri tam kultúrna vojna

Do protestov sa zapájajú desaťtisíce ľudí.

Fico žije v atmosfére strachu, jeho ľudia končia v putách

Šéf Smeru sa zastal viacerých zadržaných.


Už ste čítali?