Kresťanská "láska" v praxi. Boris Kollár je promiskuitný človek a pokrytec

Autor: Juraj Paškuliak | 16.9.2020 o 9:00 | Karma článku: 11,03 | Prečítané:  16298x

V bratislavskej Karlovej vsi je cirkevná škola. V jednej z budov tej školy bol byt. Býval v ňom ujo. Škola sa tohto uja potrebovala zbaviť, lebo z jeho bytu chceli urobiť čajovňu.

Bol tu však jeden problém. Škola s ním mala vadnú zmluvu o prenájme bytu. Nemohli ho len tak vyhodiť. Mohol odísť len keď sám chcel. A on nechcel. Aby ho donútili odísť, tak mu robili zle. Miestnosť ktorú susedila s jeho bytom dali do prenájmu. Chodili do nej cvičiť bubeníci z celej Bratislavy a trieskali od rána do večera.

Viem že to tak bolo, lebo sme mali z druhej strany toho bytu prenajatý priestor pre firmu (dali nás tam asi preto lebo verili že budeme tiež robiť hluk) a jeden človek z vedenia školy nám o tejto veci porozprával. Vždy keď počujem tzv. kresťanov hovoriť o "kresťanských" hodnotách, tak si spomeniem na toto a poviem si že to je tá kresťanská "láska" v praxi. 

Takí ľudia ako z tejto školy sú pokrytci. Na jednej strane sa hrajú na to že sú "dobrými" ľuďmi, na druhej strane dokážu neuveriteľne chladnokrvne ubližovať. Habadej takýchto pokrytcov máme aj v politike. Jedným z nich je predseda parlamentu Boris Kollár.

Ten sa tvári ako obhajca konzervatívnych hodnôt a pritom má jedenásť detí s desiatimi ženami. (Plus určite je mnoho žien, prostitútiek, s ktorými deti nemá, ale mal s nimi niekedy sex.) Dávam si otázku, či je normálne mať pomer s toľkými ženami. Myslím si že nie. Človek ktorý má takéto vzťahy je promiskuitný a promiskuita nie je niečo čím by sa mal vyznačovať normálny zdravý muž. Promiskuitu vnímam ako niečo choré a promiskuitného človeka ktorý sa tvári ako ochranca konzervatívnych hodnôt, ako pokrytca. 

Boris Kollár je tiež známy svojim odporom voči homosexuálom. Nedávno som sa dozvedel že komunikoval (dohadoval si sex) s transgenderovou modelkou. Takže na jednej strane chcel mať sex s ženou ktorá sa narodila ako muž, na druhej strane neznáša homosexuálov. To mi pripadá ako pokrytecké.

A čerešničkou na torte je spôsob akým sa so ženami rozpráva. Napríklad unikla komunikácia s tou transgenderovou modelkou a to čo jej Boris Kollár písal, bolo veľmi hrubé a vulgárne. Podobne vulgárna bola aj jeho komunikácia s narkomankou zo zariadenia Čistý deň. Mne to príde ako odporné, že takýto človek sa dostal do vrcholovej politiky. Tiež nechápem že sa stal obľúbencom Matoviča. 

Som znechutený z toho akú máme vládu, akí ľudia v nej sú. A nevidím nejaké svetlo na konci tunela, neverím že v blízkej dobe sa to zmení k lepšiemu. Keď tu vládol Smer, myslel som si že horšie to už byť nemôže a beda, ono to horšie je. Najviac sa bojím aby sme po najbližších voľbách neklesli ešte hlbšie.
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Fico spojil Norberta Bödöra s Bonulom, predtým hovoril inak

Zákazky od Bonulu Smer nechce prezradiť.

Stĺpček Zuzany Kepplovej

Ako Ficovi pes zožral domácu úlohu

Súčasťou pôvabu dobrej výhovorky je, že jej očividná lož skôr pobaví, ako urazí.


Už ste čítali?