Rapujúca opica

Autor: Juraj Paškuliak | 20.12.2014 o 13:49 | Karma článku: 5,42 | Prečítané:  1891x

Poznám istého úspešného a majetného muža, ktorého manželka má neobyčajne rada exotické zvieratá, obzvlášť opice. Aby ju potešil, tak jej dve kúpil. Samca a samicu. Zhotovil pre ne priestrannú klietku v ktorej mohli pobehovať alebo loziť. Opičí pár sa mal veľmi rád a zakrátko sa z ich lásky narodil malý opičiak.

Muž so ženou malého opičiaka pomenovali Bobo. S láskou sa o neho starali a zakrátko s prekvapením zistili, že vie rozprávať – jeho prvé slovo bolo: banán.

To je zázrak. Istý bača mi rozprával, že na jednom salaši na Liptove mali hovoriace ovce. Vypočul ich rozhovor: Bééé, mečali, dávno vieme, že za všetko zlo na Ukrajine môže Putin. Sme predsa ovce.

No ale hovoriaca opica, to tu ešte nebolo. Možno je to tým, že opica je na Slovensku netypické a zriedkavé zviera, a tak pravdepodobnosť že človek naďabí na hovoriacu opicu, je menšia ako to, že stretne hovoriacu ovcu.

Čoskoro sa stal ďalší zázrak – hovoriaca opica začala spievať, teda presnejšie povedané, rapovať. Papuľka jej išla ako hodinky a slová odsýpali jedna radosť. Radili sa o nej s ezoteričkou. Povedala, že opica je reinkarnovaný Beethoven. Keby Beethoven žil dnes, bol by raper.

Na mieste bola otázka: Má Bobo absolútny sluch, alebo, nemá Bobo absolútny sluch? Otestovali ho. Vysvitlo, že nemá. Na rap absolútny sluch netreba.

Zázračná opica sa začala pripravovať na kariéru rapera a naučila sa mnoho ďalších vecí. Napríklad, nedávno ju videli šoférovať novučičký kabriolet. Opica prekračovala maximálnu povolenú rýchlosť, riskantne predbiehala a vodičom ukazovala oplzlé gestá.

Už čoskoro bude mať prvé koncertné turné: Bratislava – Galanta – Nitra – Žarnovica – Hliník nad Hronom – Socovce – Ležiachov – Čadca – Revúca – Rožňava – Košice. Desaťročné deti nájdu nový idol.

Rapujúca opica bude hviezdou v každom kultúrnom dome, aj v tom najzapadnutejšom vidlákove. Odrecituje naučené pesničky. Potom niektorému z detí stojacich v prvom rade napľuje do tváre. Inému ukradne mobil. Nakoniec na pódiu vykoná veľkú potrebu.

Videá s opicou sa dostanú na Youtube a obletia celý svet – Zázrak, na Slovensku je hovoriaca opica. Ešte aj tá smerácka hnida bude zelená od závisti, že novej popstar jej synček nesiaha ani po päty.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Žena, ktorá prežila Mengeleho pokusy, koncentrák aj pochod smrti

Viola Fischerová zomrela vo štvrtok vo veku 94 rokov.

KOMENTÁRE

Harabin sa s Kotlebom bez pochyby vo všetkom zhodne

Žiaľ, dostali sme sa do situácie, keď za totalitné smerovanie idú kohosi karhať tí, čo kedysi sami inému totalitnému režimu aktívne prisluhovali.


Už ste čítali?