Upodozrieva frajera z homosexuality

Autor: Juraj Paškuliak | 1.7.2014 o 10:47 | Karma článku: 6,15 | Prečítané:  2181x

Vychovávali ju prísne a konzervatívne. Na priemyslovke študovala odbor ktorý ju mal najlepšie pripraviť na vysokú školu technického zamerania. No na STU ju nevzali, lebo na to jednoducho nemala. Ale keďže bola vysoká štíhla a fotogenická, našla si v Bratislave oveľa lepšiu prácu.

Je veľmi sexi. Oblieka sa výstredne a vyzývavo, ako sebavedomá žena, vedomá si vlastnej ceny. Je dominantná a pevná. On je submisívny a mierny. Sú doma. Leží pred ňou na zemi. Je pevne spútaný. Ona stojí nad ním. Výraz jej tváre je chladný a neľútostný. Chystá sa čosi urobiť. Prosím ťa, nie. Na tomto sme sa nedohodli. Zašepká vystrašene. Ona sa sarkasticky zasmeje a povie: Teraz už žiadne dohody neplatia. Teraz si s tebou môžem robiť čo chcem.

O tých dvoch by ste nepovedali, že robia také veci. Navonok normálni, no v skutočnosti žijú búrlivý život umelcov. Žúrky, diskotéky, dovolenky pri mori, experimenty s drogami. Celkom dobre im to vo vzťahu klapalo. Až donedávna. Jednej noci, keď nemohla spať, ležala v posteli vedľa neho a čakala na ráno. Počas spánku začal rozprávať zo sna. Jeho slová v nej vyvolali zmätok. Behom dňa, vo chvíľach keď na ňu nepozeral, upierala na neho dlhé, zachmúrené a skúmavé pohľady. Ale mlčala a nič nedala najavo.

Pochybnosti stále viac a viac hlodali v jej duši, a preto sa rozhodla poradiť s kamarátkou. Tá jej povedala: Muži sú oveľa väčšie prasce ako sa zdá, u nich si nemôžeš byť s ničím istá. Rozhodla sa že si to s ním vyjasní. Vyzvala ho, aby sa priznal. Ak si homosexuál, vravela mu, tak si povinný urobiť coming out a každému svoju orientáciu vešať na nos. Tí ktorí také veci zatajujú, sa môžu hanbiť.

Je mimoriadne žiarlivá. Ako modelka veľa cestuje. Vždy keď sa chystá odletieť a on ostane niekoľko dní či týždňov sám, ho pred odchodom dôrazne upozorní; neopováž sa mi zahnúť! Nedokáže zniesť pomyslenie, že by ju podviedol s inou ženou. No predstava, že by ju podviedol s iným mužom, to je pre ňu čosi tak hlboko ponižujúce, že už len myšlienka na to v nej vyvoláva slepú zúrivosť. Ak mi raz zdrhneš s iným chlapom, hovorila mu; aj keby si sa skryl na opačnom konci sveta, ja ťa nájdem a kruto potrestám.

Pre istotu ho posiela na také vyšetrenie, kde mu budú ukazovať rôzne obrázky a popritom merať, či u neho nastane erekcia. Moc sa mu tam nechce, ale nemá na výber.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Účtenky frustrujú podnikateľov, no Babišovi lákajú voličov

Sociálni demokrati o registračných pokladniciach hovoria dve desaťročia. Tému aj tak pustili hnutiu ANO.

ŠPORT

Sagan na MS: má dva tituly, ale raz ho zradil žalúdok

Sagana čakajú ôsme majstrovstvá sveta.


Už ste čítali?