Akým ženám sa radšej vyhnúť?

Autor: Juraj Paškuliak | 11.1.2014 o 10:07 | Karma článku: 10,14 | Prečítané:  2741x

Keď na diskusných fórach zablúdim do tém venovaných zoznamovaniu sa, a čítam ich, tak som z niektorých príspevkov zmätený. Ako keby dosahovali presný opak toho čo bolo ich cieľom, a hovoria; som hydina hrabavá, vyhnite sa mi veľkým oblúkom. Keď sa na dôvažok k tomu muž ktorého niečo obzvlášť zaujme rozhodne nejakú osobu cez Google trochu „prelustrovať“, a zistí že už mala „kadečo s kadekým“, prečo by to s ňou mal skúšať, keď k je dispozícii mnoho mladších a lepších? Povedzme že vás k takýmto myšlienkam priviedla nejaká prehnane sebavedomá tridsiatnička s ktorou by ste si spolu asi veľmi nerozumeli.

Podľa môjho názoru by takéto ženy nemali mať prehnané očakávania. (Neplatí to samozrejme v prípade ak sú niečím výnimočné – bohaté, úspešné, alebo krásne. Ak však vynikajú krásou, je nepravdepodobné aby partnera nemali, a ak sú pekné a predsa ho nemajú, tak to u potenciálnych nápadníkov vyvoláva podozrenie, že sú u nich nejaké závažné povahové nedostatky, ktoré od nich predchádzajúcich frajerov odpudili.) Nemali by teda špekulovať, ale radšej sa uspokojiť aj s rozvedeným päťdesiatnikom, ak sa nejaký pritrafí. Muži všetkých vekových kategórií preferujú mladé a pekné ženy. Je to lepšia voľba ako nejaká dáma na prahu stredného veku ktorá sa chce za každú cenu vydať, a o ktorej nemožno vedieť koľko krát predtým už bola kým využitá a kde všade sa, obrazne povedané, do čoho namočila.

Jednu takú som mal za susedku. Bola to taká protivná kverulantka. Neraz sa mi stalo že ma v noci zobudila, keď sa po záťahu opitá dovalila s kamarátkami do bytu, a robili hrozný rámus. Alebo keď si zmyslela že bude v neskorých večerných hodinách upratovať, a mne bolo treba vstávať do roboty. Napriek tomu že krásou nejako zvlášť nevynikala, vystriedalo sa u nej mnoho chlapov s ktorými sa vyspala, a nepochybne pred každým hrala divadlo, až kým nenatrafila na jedného dostatočne naivného, ktorý si ju vzal.

Zmienim sa o jednom manželskom páre ktorý sa prednedávnom rozviedol. Poznám ich oboch, takže nie som odkázaný na sprostredkované informácie o nich, a na základe vlastnej skúsenosti viem akí obaja sú. Zoznámili sa keď mali asi tridsať. Ona mala za sebou mnoho vzťahov, a tikali jej biologické hodiny. Jeho s ňou zoznámili iní ľudia, a predtým mal pomer len s jednou ženou. Teraz k ich povahám: On je slušný a znášanlivý človek, čo sa rozhodol že v nefungujúcom vzťahu bude trpieť pre dobro rodiny, a v práci sa doslova zodral aby pre ňu urobil to najlepšie. Za to sa mu dostávalo psychického týrania a mnohopočetných nevier od manželky, o ktorej môžem povedať že by som s ňou nevydržal ani deň. Nechápal som prečo k nemu bola taká, veď ju živil, a napríklad za ňu roky platil všetky účty a náklady za veľký byt, aj keď už spolu nebývali. Hovoril že správanie sa z jej strany je také preto, lebo (aj keď je to iracionálne) ona za všetky neúspechy vo svojom živote viní jeho. Keď sa s ňou napokon rozviedol, a uvedomila si že ostane bez jeho peňazí, rozhodla sa pomstiť. Má nejaké známosti, najala si právnika, a chce mu čo najviac znepríjemniť život.

Spomenul som si ako mi pri debatách na túto tému vravieval  že som vraj voči ženám, a ľuďom vo všeobecnosti príliš skeptický a nedôverčivý. Hoci mám mnoho nedostatkov a v živote som urobil veľa chýb, v tomto prípade s jeho kritikou nesúhlasím. Myslím si že práve táto „skepsa a nedôvera“ mi boli užitočné, a zachránili ma už pred takýmto fatálnym omylom.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Účtenky frustrujú podnikateľov, no Babišovi lákajú voličov

Sociálni demokrati o registračných pokladniciach hovoria dve desaťročia. Tému aj tak pustili hnutiu ANO.

ŠPORT

Sagan na MS: má dva tituly, ale raz ho zradil žalúdok

Sagana čakajú ôsme majstrovstvá sveta.


Už ste čítali?