Neviem si nájsť babu

Autor: Juraj Paškuliak | 19.11.2013 o 10:14 | Karma článku: 5,95 | Prečítané:  1819x

Ženy a dievčatá; zvodné študentky, príťažlivé mladé mamičky, alebo atraktívne milfky. Opojná vôňa ich pokožky, šiat, vlasov. Priliehavé svetríky a krátke sukničky, zvodné krivky nežných pliec, pŕs, a úzkych driekov. Punčochy natiahnuté na štíhlych nôžkách, okrúhle zadočky ako stvorené na milovanie a materstvo. Toto všetko mužov vzrušuje, ba priam privádza do šialenstva, a láska patrí medzi najkrajšie veci v živote. No nie každý na ňu má šťastie.

Redaktor: Dobrý deň, dnes položíme niekoľko otázok človeku ktorý sa volá "Neviem si nájsť babu". Na úvod nám prezraďte kto ste?

Neviem si nájsť babu: Som príslušníkom mladej dynamickej generácie užívajúcej si neobmedzené možnosti ktoré ponúka táto doba. Pozorne sledujem čo sa okolo nás deje, a aktívne sa k tomu vyjadrujem. Keby som si uvedomoval vlastnú blbosť, radšej by som mlčal.

R: Prezraďte čo vás aktuálne zaujalo?

N: Veľmi pozorne si všímam situáciu v Iráne, a som mimoriadne pobúrený že tento barbarský režim si dovoľuje ohrozovať civilizovaný svet. Keby nemali ropu, tak dodnes jazdia na ťavách, a žujú surové kože. Ja sa už neviem dočkať kedy ich Západ vybombarduje. Prosím vás, dajte mi vedieť keď to začne! Nakúpim si čipsy, a budem sa kukať v telke ako tam vybuchujú bomby. To bude paráda.

R: Máte zaujímavé meno.

N: Ale výstižné. Pre ženy som neviditeľný.

R: No a neskúšali ste si nejakú nájsť?

N: Mnohokrát som to skúšal, ale žiadna ma nechcela. Kamarát mi poradil aby som to skúsil s prostitútkou, vraj pre mnohých mužov je to jediná možnosť ako mať sex. No keď som sa pred ňou vyzliekol, tak ma slovne dodrbala, že som odtiaľ utiekol, a so ženami si už nikdy v živote nič nezačnem. Rozmýšľal som či sa z núdze nestať homosexuálom, ale na to som príliš hrdý. Cítim že raz sa z toho zbláznim!

R: Čo by ste chceli odkázať na záver?

N: Na Slovensku je tak obrovský pretlak odborníkov na všetko, že keby sa čo len zlomok z nich zmobilizoval, a použili by čo len jednu jedinú desatinu svojich schopností pre dobro veci, zo Slovenska by sa stal najprosperujúcejší a najbohatší štát na svete, a to behom pár dní. Ale oni sú na tak vysokom stupni vývoja, že nič nerobia, a mlčia. Takže tu máme biedu, a masu mlčiacich géniov ktorí by to mohli zmeniť, ale nechcú.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Žena, ktorá prežila Mengeleho pokusy, koncentrák aj pochod smrti

Viola Fischerová zomrela vo štvrtok vo veku 94 rokov.

KOMENTÁRE

Harabin sa s Kotlebom bez pochyby vo všetkom zhodne

Žiaľ, dostali sme sa do situácie, keď za totalitné smerovanie idú kohosi karhať tí, čo kedysi sami inému totalitnému režimu aktívne prisluhovali.


Už ste čítali?